9th March 2005, 8:10 AM
Prices range from about 80 - 99 cents/litre, depending on the day of the week..
If i had a dollar for every time i ran out of hair in the middle of a spoon making contest id only eat your children with a side of slaw and THOSE ARENT PILLOWS!!